FUN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дневникът ми

Go down

Дневникът ми Empty Дневникът ми

Post  *DanS* Sat Dec 05, 2009 11:41 am

Когато имам време ще ви споделям.

Слагай препинателните знаци!
*DanS*
*DanS*

Posts : 158
Join date : 2009-12-05
Age : 27

Back to top Go down

Дневникът ми Empty Re: Дневникът ми

Post  *DanS* Mon Dec 07, 2009 4:45 am

Днес,както обикновенно бях на даскало.Косата ми беше мега права. *happy* Една съученичка плака цял ден,щото една госпожа и взе телефона.Беше мега скучното.Върнаха ми теста по история и имам 5,което е много добре,очаквах 3 или 4.По човек и природа не бях учила и много се притеснявах да не ме изпита и..не ме ипита за тва съм мн щастлива.И като цяло неска съм мн happy!Ем май е тва ;д
*DanS*
*DanS*

Posts : 158
Join date : 2009-12-05
Age : 27

Back to top Go down

Дневникът ми Empty Re: Дневникът ми

Post  *DanS* Mon Dec 21, 2009 8:35 am

21.12.2009

След две години е края на света,така казват някои учени.Еми,аз не вярвам на т'ва.
Днес си беше обикновен ден.Бях на даскало и ня бях учила по нищо и не ме изпитаха по нищо.Върнаха ми две класни и на двете имам петица.След даскало излизах в центъра с майка ми да си търся ботуши..и си намерих.Преди малко се прибрах и ядох желибони и ся корема ме боли щот изядох един от големите пакетчета HARIBO.Сега ставам от компа защото майка ми ми мрънка да ходя да си оправям стаята и да уча.
*DanS*
*DanS*

Posts : 158
Join date : 2009-12-05
Age : 27

Back to top Go down

Дневникът ми Empty Re: Дневникът ми

Post  *DanS* Wed Jan 13, 2010 3:21 am

Честита нова година,форумници. Arrow Пожелавам ви много успехи,щастие и любов през новата 2010 година.Знам,че малко закъснях,но не ми остана време.. Very Happy

12.01.2010
Вчера пак се успах,едва успях да седна на компа.Бях на тъпото даскало.Вече не ми се ходи,омръзна ми-всеки ден учене и учене.Поне вчера искарах хубави оценки..шестица по български и петица по география.Попринцип географията ми е слаб предмет,ама не полагам много труд да се опрая.Предпоследната ми оценка е двойка.Пък вчера като ме изпитах ИЗОБЩО не бях учила,дори един път не бях чела урока,но госпожата ме обича.
Very Happy След даскало учих и ядох палачинки с мед.Бяха много вкусни..Обожавам ги Exclamation Учих по история,защото днес май ще ме изпитват.Аа пропуснах да ви кажа,че гледах Листопад :Д Много смешно,аз го гледам само,за да се посмея,не го следя!

Това е от мен.Чао,форумници.
*DanS*
*DanS*

Posts : 158
Join date : 2009-12-05
Age : 27

Back to top Go down

Дневникът ми Empty Re: Дневникът ми

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum